03 Aralık
#13107688

Turkcell Hediye İnternet Sorunları

Çatlat kazan diye bir şey yapmışsınız 3 saatlik internet kazandınız diyor ama bana internet falan gelmedi sonra kim 1 GB ister diye bir yarışma var soruların tamamını bildik ama hala internetimiz hattımıza tanımlanmadı bu problemlerin acil düzelmesi lazım bedava internet diye bir şey varsa bunu adam akıllı yapın eğer yapmayacaksanız bizleri boşuna uğraştırmayın böyle işlerle ki bizde ona göre paketinizi yenileyelim.

Serdar Serdar 230 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Aralık

    Değerli Müşterimiz, GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası ile ilgili tüm detayları ve katılım koşullarını https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/gnc-catlat-hediyeni-kap-kampanyasi bağlantımızdan inceleyebilirsiniz. Dilerseniz GNC uygulamasından ‘’Profil-Gencaver'le Konuş’’ alanından ekran görüntüleri ile talebinizi iletebilirsiniz ya da 532 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları