28 Ekim 2015
Yorum Yap
#4062381

Turkcell Hediye Gönderilen Telefonun Her Ay Faturaya Yansıması!

Turkcell tarafından 10 senelik müşterisi olduğum için hediye Nokia telefon gönderileceği söylendi. Telefon gönderilmeden önce bir tek ilk ay vergi ücreti yansıyacak onun dışında faturamda her hangi bir değişim olmayacağı söylendi. Ancak faturama her ay ekstradan telefon taksiti yansıyor. Bu sebeple çağrı merkezi ile iletişime geçtim. Bana konuşmanın incelenip dönüleceği söylendi ve 24 saat içerisinde benimle iletişime geçen arkadaşın ücretlendirme hakkında beni bilgilendirmediğini söylediler. Faturadan ücretin daha fazla kesilmemesini veya telefonu iade etmeyi talep etmeme rağmen hiçbir şekilde kabul edilmedi. İstemediğim bir telefon için her ay ekstradan ücret ödemek zorunda bırakıldım.

Abdullah Abdullah 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler