30 Aralık 2016
Yorum Yap
#7350167

Turkcell Hediye Adı Altında Telefon Satışı Yapıldı

Turkcell müşteri hizmetlerinden arandım "3 yıl bu operatörde kalma sözünü istediler ve buna istinaden hem uzun süreli kullanıcı olduğumdan hem de Platinum müşteri olduğumdan dolayı hediye telefon hakkımın olduğunu söylediler. Hediye olarak verilen Venüs v3 telefonun en kısa sürede adresime gönderileceğini söylediler. Adresime gelen telefonla birlikte teslim aldığıma dair sözleşme imzalattılar. Sözleşmeyi incelediğimde ise " finansman kredili ödeme " olarak adıma kredi açılarak taksitli telefon satışının gerçekleştiğini fark ettim. Turkcell tarafından yapılan bu satış kanunsuzdur. Tüm işlemlerin iptalini ve verilen telefonun en kısa sürede geri alınmasını rica ediyorum. Derhal iade alınmaz ise Tüketici Mahkemesi ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı bildiririm.

Abdullah Abdullah 572 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah23 Ocak 2017

    Müşteri hizmetlerini aradım ancak durumu inceleyip dönüş yapacaklarını söylediler. Fakat aradan 15 gün geçti ne arayan var ne de konu ile ilgilenen. Tüketici Mahkemesine başvuruda bulunacağımı bildiririm. Saygılarımla,

  • Turkcell Temsilcisi31 Aralık 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler