13 Mayıs 2016

Turkcell Hazır Kart Mobil İmza İptali!

Mobil imza kullanımı için aldığım hazır kart belirli bir süre TL yüklenmediği için iptal edilmiş. Çağrı merkezini aradığımda bilgilendirme mesajı gönderildiğini iddaa etmektedir. Zaten TL yüklemediğim, ihtiyacım olunca kullandığım hatta gelen mesajı nasıl alabilirim? Sizde bulunan başvuru sırasındaki iletişim bilgilerime neden mesaj gönderilmez veya bilgi verilmez? 6 ay süre geçmemesine rağmen yaklaşık 4-5 aylık süre içinde hat neden kapatılır? Zaten vergilerini ödeyip aldığım hattı açtırmak için 64.9 TL ücret istenmektedir. Tekrar yeni hat alın denmektedir kısacası. Mobil imza başvuru işlemleri için tekrar uğraşmak zorunda mıyım? İhtiyacım olduğunda kullandığım mobil imza ile ilgili işlemleri sayenizde nasıl yapacağım?

Ali 284 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Mayıs 2016

    9 aylık süreyi geçtiği için iptal edilmiş hazır kart. Tüm hazır kartlarda böyle. Keşke iptal edilmeden önce onay alınsaydı. Zaten sorun o zaman çözülmüş olurdu. Hani teknik olarak tekrar açılamıyor hattınız deseniz anlardım, ama olay tamamen parasal. Sürekli kazanamayacağım müşteriyle işim olmaz mantığı ve açma kapama parası istenmesi rahatsız edici. Umarım bu durum düzeltilir başka amaçlarla devamlı kullanmayan müşteriler için, sürekli sürekli yeni hat almak zorunda kalmayız.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 14.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön