16 Ekim 2015

Turkcell Hattından Haberim Olmadan Kesilen Ücretler!

Hattımdan video spor servisi, 11899 abonelik servisi ve Blinko Gamikaze servis isimleriyle her ay en az 4 kere ücret kesintisi olmaktadır. Bu servislerle ilgili herhangi bir talebim olmamasına rağmen, tahminen bilinçsizce basılmış anlık onaylamalarla bu ücret kesintileri gerçekleşmiş. Servislerin iptal edilip, kesilen tutarların iadesini istiyorum. Bu durum düzeltilmezse her türlü yere başvurularımı yapacağım.

Raziye 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 20.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön