29 Nisan 2013 #1769311

Turkcell Hattın Yasal Sahibini Öğrenemiyorum!

Hat taşıma işlemi için hattın Yasal sahibi gerekir Turkcell olan hattımı ben başka bir hatta taşıyordum ancak hattın yasal sahibi kim olduğunu bilmiyorum hattın yasal kullanıcısıyım orda gözüküyor ama bir türlü öğrenemiyorum. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve acı şokla karşı karşıya kaldım hat rehber e kayıtlı değilse (118 li numaralara) hiçbir türlü hattın yasal sahibini öğrenemiyorum ve öğrenemedim de bu kadar prosedürü bir arada görmedim ben zaten tüm yakınlarım Turkcell den numarasını taşıdı bende bu mesaja cevap gelmez ise yeni hat alıp turkcell ı kullanmayacağım.

Tayfun 172 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizi 03.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön