20 Aralık 2014

Turkcell Hattın Üzerine Alınan Telefon Kusurlu Çıktı!

Hattım üzerine aldığım Sony Eurasia Xperia z2 telefonum hakem heyeti kararlı ile ayıplı olduğu tespit edilerek tarafıma ücret iadesi yapılacağı bilgisi bana gelmiştir. Davalı olduğum Cihan Elektronik firmanız ödemeyi yapacak kişi olmasına rağmen cihazı Teleservice firmasına göndererek ödemeyi firmanın yapacağını iletmiştir. Elime ulaşan kararnamede davalı firmanın Cihan Elektronik olduğu görünmektedir.


Telefonu aldım alalı 1 hafta bile kullanamadan arıza vermiştir. Şu anda telefonumu kullanamıyorum. İlgili firmanızın beni mağdur ettiği kanaatindeyim ve firmanızdan şikayetçiyim. Kendilerinin ücreti tarafıma ödememeleri durumunda icra yoluna başvuracağımı bildirmek isterim.

Alper 210 Okunma

Cevaplar

  • Alper25 Aralık 2014

    İlgisiz firma

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön