28 Aralık 2015

Turkcell Hattın Kısıtlanıp Kara Listeye Alınması!

Birkaç ay önce faturalı Turkcell hat aldım. Bir süre kullanmadım ancak daha sonra kullanmak istediğimde hattımın borcu olmamasına rağmen kısıtlanıp kara listeye alındığını öğrendim ve bir anlam veremedim. Hattı acil kullanmam gerekti ancak müşteri hizmetlerini aramama ve mail yoluyla iletişime geçmeye çalışmama rağmen sonuç alamadım.Turkcell'e geçtiğime pişman ettirdiler.

Burak 118 Okunma

Cevaplar

  • Burak08 Ocak 2016

    Yaklaşık 15 gün oldu ve hala hattımı kullanamıyorum istenen evrakları göndermeme rağmen. Anlam veremiyorum bu kadar da olmaz yazık.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 02.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Devam eden talebinin çözümü için hızlandırma iletildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön