14 Şubat 2013

Turkcell Hattın Kapatılması!

Haziran 2012 de kızıma 0533091****nolu Turkcell hattını Mahmutbey cad.ATAÇLAR iletişim baiyinizden aldık.Alırken sadece TC istediler ve kimlik ve ikametgah konusunu mevzu bahis bile etmediler.Aradan 6 ay geçti hattı kapandı.Aradığımızda evrakların kendilerine ulaşmadığı ve bize ulaşamadıkları içinde bilgilendirmediklerini söylediler.


Kızımın telefon hattı firmanıza ait nasıl ulaşılamaz hiç anlamadık.Bırakın aramayı mesaj çektik diyorlar.1 tane gönderilmiş mesaj var mıdır kontrol edin.1 bilgilendirme mesajı yok.Neyse evrakları hazırladık. Perlavista daki Turkcell bayine 12/02/13 götürdük ve sözleşmeyi imzaladık.Bugün ayın 14 ü hat hala açılmadı.Çünkü bayiniz evrakları göndermemiş.

Serare 304 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 532 532 00 00 'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön