16 Şubat 2013 #1637396

Turkcell Hattın Habersiz Kapatılarak Paketlerin Kullanılamaması ve Uzatılmaması!

Turkcell tarafından hattım eksik evrak var sebebi ile iki yıldır sorunsuz kullanmış olduğum hattım habersiz olarak kapatıldı. Hattımın kapatılacağı veya tedbir almam gerektiği söylenmediği için kapanmadan önce satın almış olduğum paketleri de bir hafta kullanamadım. Hattınız iki gün içinde açılır en geç denilmesine rağmen bu süre bir haftayı buldu.


Tim e başvurmama rağmen hattım Facebook ta yazdığım yazı sayesinde açıldı yoksa daha da uzayacaktı. Müşteri hizmetleri yetkilisi beni sorumlu tuttu haberim bile olmayan olaydan dolayı. Kim hat alırken evraklarını kendi hazırlayıp verir ki veya kim hazır olmayan eksik evrağıyla hat alabilir ki burda benim suçum ne ? Paketlerimin uzatılma talebi de reddedildi.

Hasan 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilmesi sağlanmıştır. Müşterimizin başvurusuna istinaden hattı ile ilgili işlemler sağlanmış 14.02.2013 tarihinde aranarak bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön