13 Şubat 2013

Turkcell Hattın Aramalara Kapatılması!

‎8 şubat 2013 tarihinden itibaren telefonum aramalara kapalı. Neden? çünkü ne müşteri hizmetleri ne de abone bayi hiç birşey bilmiyor. . neden? çünkü Turkcell kaliteyi düşürdü ve az ücretle çok iş yaptırmaya çalışma politikası güderek deneyimsiz eleman yığını oluşturdu. . çok yanlış kınıyorum. Müşteri hizmetleri temsilcisi " sözleşmeniz bitmiştir bu yüzden aramalara kapanmıştır"diyor var mı böyle bi şey Şok oldum temsilci diye kim koydu seni oraya? Hala hattım kapalı ve bugünde açılmasa hukuki ne gibi işlemler varsa başlatacağım. Görmediğim hizmetim faturasını da ödetirsiniz siz.

Filiz 288 Okunma

Cevaplar

  • Filiz13 Şubat 2013

    3 DEFA İSTENDİ BENDEN EKSİK EVRAK VE 3 DEFA DA ABONELİK YAPTIRDIĞIM BAYİYE GÖTÜRDÜM. HALA STANDART CEVAPLAR VERİYORSUNUZ ÇÖZÜM SÖYLER MİSİNİZ ARTIK? EN SON SÖYLENEN MERKEZDEN KAYNAKLI BİR SİSTEM HATASININ OLDUĞU.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 05325320000'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön