22 Nisan 2013 #1756357

Turkcell Hattımızı Taşımayalım Diye Her Türlü Zorluğu Çıkarıyor!

12 senelik bir Turkcell kullanıcısı olarak numaramı Avea'ya taşımak istedim. Fakat Turkcell kafasına göre numara taşımamı iptal etmiş. Bu bilgiyi Avea dan öğreniyorum. Sebebini sormak için Turkcell'i aradığımda E. bey "sistemde iptal edildiği bilgisini görüyorum ama neden edildiğini ben de göremiyorum" diyor. Bu nasıl bir sistem? Kafalarına göre talebimi iptal edecekler ve sebebini Turkcell dahi kendileri bilmeyecek. "Bu konuda şikayet yazın" dediğimde "bu konuda şikayet yazamayız" diyorlar. Turkcell kendisinden gidene bu kadar eziyet etmesi ve süründürmesi gerekmiyor. Daha sonra arayın diyorlar. Ne kadar sonra sistemde görünür bilmiyorlar. Bir ay daha fatura ödetmek istiyorlar.

Taner 25 Okunma

Cevaplar

  • Taner29 Nisan 2013

    bu şekilde bir cevap Türkcell'e yakışmıyor. Çünkü yukarıdaki bir cevap bile değil. Ben bir şikayette bulunmuşum. Buraya hangi turkcell çalışanı yazdıysa sadece kopyala yapıştır yapıp şikayeti kapamış. Sorun çözüldü mü? hayır. bu cevap bana ve bunu okuyan başka site takipçilerine fayda sağladı mı? hayır. Böyle "memnuniyet duyarız" değerli müşterimiz gibi süslü yazılar yazmanızı isteyen yok. Değer verdiğinizi göstermek istiyorsanız bir kişiyi oraya oturtup buradan gelen her şikayete kopyala yapıştır yaparak aynı yazıyı yazmasına engel olun. Ben yeni bir kullanıcı değilim. 13 senedir Turkcelliyim ve artık turkcell'den çıkmak istiyorum. Yeni bir kullanıcymışım gibi bana 90 gün hiç bir yere gidemezsin diye sınır koyamazsınız.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön