16 Temmuz 2016

Turkcell Hattımın Usulsüz Bir Şekilde Kapatılması!

Ben yaklaşık 1.5 ay önce 2 hattımı Turkcell'e taşıdım. 2 hafta sonra bir mesaj geldi. Eksik evraklar olduğu ve bayiye gitmem gerektiği yazıyordu. Bayiye gittiğimde Turkcell'le anlaşmasının bittiğini ve başka bir iletişim merkezine gitmem gerektiğini söyledi. Sonrasında gittiğim 3 iletişim merkezi daha ilgilenmeyerek başka bir iletişim merkezine yönlendirdi.

Bu arada Turkcell müşteri hizmetlerini aradım, onlarda eksik evrakı göremediklerini söylediler. En sonunda gittiğim iletişim merkezi eksik evrakı buldu, doldurdum hatta sözleşmedeki tüm evrakları tekrar doldurttular ve problemin çözüldüğünü söylediler. Bir süre sonra telefonum kapatıldı. Sayamadığım kadar çok iletişim merkezine gittim, birçok kez müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bayi çözüm merkezi, çözüm formu vs. Ama hala telefonum açılmadı, hiç bu kadar mağdur olmamıştım. Turkcell'den şikayetçiyim.

Ümit 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 21.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön