08 Ekim 2016

Turkcell Hattımın Taşınması!

Hattımı 23.08.2016 tarihinde Ankara Meşrutiyet Cad. 9/1 Kızılay - Çankaya adresindeki TİM Teleses Mağazacılık Meşrutiyet şubesinde EGM tarifesine taşıdım. Daha sonra eksik evrakınız var diye mesaj geldi. Sonra gidip evraklarımı bir daha verdim. Çalışanlar "eksik evrakınız kalmadı" dedi ama hattım eksik evraktan 02.10.2016 tarihinde aramalara kapandı. 1 haftadır ki geçiş yaptığım yere gidiyorum halen evraklarınız tamam hattınız bugün yarın açılacak diye 1 haftadır geçiştirip duruyorlar.

Müşteri hizmetlerini en az 4 kez aradım, onlar da sistemde halen eksik evrak görünüyor, açılmaz diyor. Mağaza müdürü bizde hata ve eksik yok biz gönderdik deyip hatayı müşteri hizmetlerinde görüyor. Ben de 1 haftadır çektiğim sıkıntıyla kaldım ve halen hattımın ne eksiği var ne zaman açılacak bilmiyorum. İvedi şekilde hattımın açılmasını, sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

Fikret 181 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön