15 Mart 2016

Turkcell Hattımı Taşıdım Fakat Hattımda Kalan TL Yok Deniyor

Hattımı Turkcell'den V****** taşıdım ve hattımda 10 TL üstü bir miktar para olmasına rağmen Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım zaman hattımda TL olmadığı bu sebeple iade yapılamayacağı yönünde bilgilendirme oldu E***** bey tarafından. Fakat hat taşımadan 1 gün öncesinde vergi ücreti kesildi.

Ercan 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz ile 16.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kalan TL bakiyesi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ercan15 Mart 2016

    532 ile iletişime geçtim erkan bey bana hattımda TL bulunmadığı bilgisini verdi fakat 14.03.2016 tarihinde hattımdan 1.58 TL telsiz kullanım vergisi kesildi benim hattım - bakiiyeye düşmüyor eğer TL yok ise nasıl kesildi bu para

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön