20 Ocak 2014 #2243716

Turkcell Hattımı Kontörlüye Çevirmiyor

Üzerime kayıtlı bulunan ve 19/01/2014 tarihinde taahhütüm sona ereceğinden Turkcell hattımı kontörlü hatta çevirmek için müşteri hizmetleri aramam konusunda bilgilendirildim. Ancak 18/01/2014 tarihinde saat 22: 50 civarında müşteri hizmetlerinden d** adında biriyle görüştüm. Ancak kendisinin hat iptal edemediğini, bayiden edilebileceğini , ancak bayinin de müşteri hizmetleri ne yönlendirdiğini bu konuda mağdur edildik.


Şu an hem bu ayın, hem gelecek aya fatura çıkarmak için hattımı iptal etmediler. Yarın son gündü. İptal etselerdi tekrardan boşuna fatura ödemek zorunda kalmayacağım. Özellikle bu müşteri hizmetleri hiç bir şekilde yardımcı olmadı.

Zeynep 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ödeme Tipi Değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön