22 Mayıs 2014

Turkcell Hattımı Kaybetmeme Rağmen Fatura Kesiliyor!

Turkcell faturalı hat müşterisiyim, yaklaşık 6 ay önce sim cardımı kaybettim ve konuyla ilgili Turkcell'e bildirimde bulundum.


Tarafıma 6 ay boyunca herhangi bir fatura bildiriminde bulunulmadı, ve benim bilgim dışında fatura kesilmeye devam edilmiş. Kesilen bu tutar tarafıma icra yoluyla bildirilerek 3 gün içinde ödemenin yapılmasını talep ediliyor.


Turkcell'e konuyla ilgili faturanın iptali talebim kabul edilmedi.Tarafıma bildirilen ihtar ve fatura tutarının haksız bir işlem yapıldığından iptalini talep ediyorum.

Huriye 139 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 22.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön