25 Şubat 2016

Turkcell Hattımı Kapattıktan Sonra, Son Faturada 18.95 TL Telsiz Kullanım Aylık Taksiti Yansıtılmış

Hattımı kapattıktan sonra, son faturada 18.95 TL telsiz kullanım aylık taksiti yansıtılmış. Daha önceki faturalarda aylık 1.50 TL alınan bu ücret, yeniden neden kesilmiş? Hattımı kapattığım için şikayet edecek bir numara yada iletişim yolu olmayınca buraya yazıyorum.

Taner 48 Okunma

Cevaplar

 • Taner29 Şubat 2016

  Firmanın yaptığı açıklamanın sonucunu gördükten sonra teşekkür etmek istiyorum. Şuana kadar olan ilgisine teşekkür ederim.

 • Taner26 Şubat 2016

  Turkcell Müşteri Hizmetleri aradi ve telsiz iletişim vergisinin devlrte yıllık odendigini, musteriden aylık alindigin söyledi. Ben operatör degistirdigim için bu şekilde tahsil etmişler. Bu durumda diğer operatorce 2016 yılı için kesinti yapilmayacakmis. eğer keselerse, bu seferde diğer operatoru şikayet edeceğim.

 • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2016

  Müşterimiz ile 25.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.01.2016 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön