31 Ağustos 2013 #1987314

Turkcell Hattımı Kapattı!

Yüksek faturamdan dolayı beni arayan Turkcell faturanız kesildikten sonra taksit-ek paket-üst pakete geçme gibi bir çok teklifte bulundu, kabul ettim ama faturamın kesilmesini söyledi tamam dedim. Bir gün sonra faturam kesilmeden telim görüşmeye kapatıldı. 24.08.2013 saat 14:30 ara ödeme mesajı gelmiş 24. 08. 2013 saat 15:34 hattım kapanmıştır. Yani bir saat içinde benden ara ödeme istenmiş bunu yapmadığım için hattım kara listeye alınmıştır kapanmıştır.


Aradım Turkcell'i faturanız kesilsin yardımcı oluruz dediler. Faturam kesildi bu sefer de faturanız kesildi size yardımcı olamıyoruz diyorlar. Beni bilerek bekletiyorlar zarara uğratıyorlar. Bir saat içinde faturam kesilmeden ödeme bekliyorum.

Soner 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön