23 Mart 2013 #1702586

Turkcell Hattımı Kapatmıyor!

Turkcell'den sonu 14 73 ile biten faturalı hat aldım.Ayrıca bir yakınıma ait bir Turkcell hattını da kullanıyorum. şikayetime konu olan hattımı da başka bir operatörün faturasız hattına geçirmek istedim.


Fatura kesim tarihinden 6 gün önce başka operatöre başvurdum.22.03 .2013 saat:22.05 de ,aynı gün saat:22.30'da ve saat:23:05'de Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak başka operatöre 72 saat içinde geçirmelerini süreyi uzatıp ayın 25'i olan fatura kesim tarihine denk getirmemelerini istedim.


Turkcell 'in gelecek aya da faturamı yansıtmak gayreti içinde olduğunu ilgisiz ** ve *** isimli sözde müşteri temsilcilerinden gördüm.hattımı kapatın diyorum kapatmamakta direniyorlar.

Ömer 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön