13 Temmuz 2015

Turkcell Hattımı İznim Olmadan Avea'dan Alıp Numaramı Başkasına Devrettiler!

10 Temmuz 2015 telefonuma gelen mesaj ile Avea operatörüne bağlı cep telefonu hattımın, Turkcell operatörüne taşındığını öğrendim. Mesajda 12/07/2015 tarihi saat 07:09 saatinde Turkcell sim kartımı takarak hattımı açmam söyleniyordu. Benim elimde böyle bir sim kart bulunmamakla beraber böyle bir talebim de mevcut değildir. Yaptığım görüşmelerde bana hat açıldıktan sonra işlem yapılabileceği söylenmiş, sim kartı hangi adrese gönderdiklerini sorduğumda cevap verilmemiştir. Turkcell sim kartı kime yollamıştır ıslak izam olmadan bu işlemi nasıl onaylamıştır. Benim hattım ile söz konusu tarihten sonra bir suç işlenirse numaram kullanılarak banka hesaplarıma erişilirse bundan kim sorumludur?

Tolga 412 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Müşterimizi 14.07.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön