09 Nisan 2015

Turkcell Hattımı İptal Ettiğim Halde Fatura Kesilmiş!

Turkcell, Sancaktepe Ford Otosan binasında hiç çekmediği için ayrıldım. Sözleşmem zaten bitmişti ben de 26.01.2015 tarihinde Vodafone geçtim. Turkcell faturasını ise 01.02.2015 tarihinde 79 TL olarak ödedim. Fakat Turkcell benim faturamı 25.inde kestiği ve ben 26.'sında ayrıldığım için 1 günlük faturayı Mart ayından ödenmek üzere adıma kesmiş.

Kesilen fatura 59 lira, sözde benim paketim yok diye bir pakete geçmem isteniyor fakat iş fatura kesmeye gelince tüm paket sadece 1 gün için kesiliyor. Bu haksız uygulama hangi sözleşmede anlaşmada yazıyor? Bu faturayı ödemiyorum.

Ali 399 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 10.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.02.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön