20 Şubat 2013 #1643407

Turkcell Hattımı Hala Açmadı!

15 gün önce kullandığım telefon hattım evrak yetersizliğinden kapandı, hattı aldığım düzce iletişim Türkcell şubesine gittim ve bana bir evrağın eksik olduğu söylendi ve ben onu temin ettim, oraya teslim ettim. ancak teslim ettiğimden 1 hafta geçmesine rağmen hattım açılmadı, dolayısıyla çok mağdur oldum. bir daha gittiğimde biz merkeze gönderdik bizle alakası yok dediler.


Müşteri hizmetlerini aramam gerektiği söylendi, bende aradım ama burayla alakası olmadığı ve gelen evrakların şube tarafından eksik alındığı ve şubeyle alakalı sorun olduğu bizzat Türkcell müşteri hizmetleri tarafından bana izah edildi. ama şubeye bu sorunu neden çözemiyorsunuz dedim de bana cevap veremiyor, bu işin işinde bir iş olduğu açık.

Serdar 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 0532 532 0000 'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön