20 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2459127

Turkcell Hattımı Çift Yönlü Kapattı

Yaklaşık 1 ay önce Turkcell eksik evraktan hattımı aramaya kapattı personel kimliğimin fotokopisini çektiler açılır bekleyin dediler yalnız bu işlem bizim geçiş yaptığımız bayi dışında bir yerde olmuyormuş orası da uzak bekledik 3 gün oldu iyi niyetle ne bir açıklama nede bir mesaj ama hat hala arama yapmıyor.


Müşteri hizmetlerini aradım o da bir imzayla dilekçe gibi bişey yazıp göndermemi istedi ben de başka operatöre sırf bu yüzden geçeceğimi söyledim geçtim. Yalnız bu sefer de ceza ücreti yansıtılacaktır dedi. Bu ne biçim bir hizmet bir de ceza ücretini niye ben yiyorum?

Gulsum Gulsum 135 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 21.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler