21 Şubat 2013 #1645822

Turkcell Hattımı Açamıyor!

8 aydır kullanılan hat evrak eksikliği nedeniyle aramaya kapatıldı. 15 gündür açılamıyor. Süreç içinde 2 ayrı TİM'e evraklar verildi gelişme yok, Sesli görüşmelerimiz de bayi ile ilgili sorun deniyor, bayiler biz gönderdik diyor. Bu arada kullanamadığım dakikalar fatura ediliyor. Sinir bozulmaması elde değil, Abonelik sonlandırayım diyorum şu kadar ceza ödersin deniyor. İletişim hizmeti veren kurumla iletişim kuramıyorum. Bir hat açmak, ki hat açılırken evrak vermiştim sorunu yine sizin yüzünüzden yaşıyorum ve yine ben mağdur oluyorum.

Özlem 39 Okunma

Cevaplar

  • Özlem23 Şubat 2013

    1645822 no lu şikayetime verilen cevabı kabul etmiyorum. Basma kalıp cevaptır. Eksik evrak vermedim siz ne istediyseniz o evraklar hat taşınırken taraf muhataba verildi. Eksik bildiriminiz üzerine yine de 2 ayrı yere evraklar verdim. Hala niye hat açılamıyor. Çözüm nedir.? Daha ne yapılması gerekiyor. 2 hafta çok uzun bir süre. İşleyişe anlam vermek mümkün değil.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 0 532 532 00 00 'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön