29 Mart 2013 #1713606

Turkcell Hattımdan Sürekli TL Gidiyor!

Gnctrkcll kullanıcısıyım. Sosyal paket kullanıyorum. Hattıma 12 tl yükledim, aynı gün bitti. Hatta 1 saat bilemedin 2 saat içinde gitti hep -8 hep -8 yüklüyorum yüklüyorum bir +1 olduğunu göremedim şikayetçiyim hiç birşey de yapmıyorum ki bitsin ya bana yüklediğim tl geri verin yada ben benim numaramı başka operatöre geçirin!

Durali 1.933 Okunma

Cevaplar

  • Durali03 Nisan 2013

    Ben İnterneti Wifi Yoluyla Evden Giriyom sadece ne dionuz yasiz . Ben zaten daha önce Turksell Müşteri Hizmetlerini arayıp İnternet kapattırmıştıp ne sallıyonuz ben TL GERİ İŞTİYORUM .

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2013

    Twitter ve Facebook yönüne kota limiti olmadan bağlanabilirsiniz. Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Facebook paketine dahil olmayacak. Twitter’da yer alan, Twitter dışı link ve sunuculara bağlanıp calışan uygulama ve içerikler de pakete dahil değildir. Facebook ve Twitter dışında verilen 20 MB internet paketini bitirmeniz durumda paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz. Paket aşım ücreti Faturasız hatlar için 1 kuruş/100 KB, Faturalı hatlar için ise 5 kuruş/MB’tır. Sosyal internet paketi ile ilgili detaylara web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sayfalar/internet/cepteninternet/hazirkart/sosyal-internet-paketi.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön