01 Şubat 2014 #2270631

Turkcell Hattımdaki Dakikaları Sıfırları

Hattım 25 Aralık günü Turkcell'den Avea'ya geçmiştir. Turkcell'de kalan 10 liradan fazla olan bakiyem için kendi internet sitelerinden iade talebi sayfasından sorgulatma yaptığımda; iade edilecek bir şeyin bulunmadığı sonucu çıkıyor. Aynı şekilde müşteri hizmetlerini aradığımda hattınıza ait iade edilecek miktarın bulunmadığı söyleniyor. Yani bakiyem 0 TL'miş gibi kabul ediliyor. En son işlem olarak hattım kapanmadan bir hafta önce 15 TL yükleyip, haftalık 3000 sms olan sms paketini 3 TL'ye almıştım. Eğer kayıtlar tutuluyorsa bununda gözükmesi gerekir.
Şikayetimin umarım standart cevaplarla ört bas edilmemesini temenni ederim.

Hamdi 27 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi03 Şubat 2014

    Yeterli açıklama verilmedi tekrar görüşülmesini istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL Bakiyesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön