03 Şubat 2014 #2270842

Turkcell Hattımda Kalan TL'yi Yüklemedi

Faturasız hattımı 2 gün önce Turkcell'in pahalılığından dolayı A***'ya taşıdım taşırkende özellikle sordum hattımda 80 TL civarında yüklüydü. TL'lerin olduğu gibi A***'ya transfer olduğunu söylediler. Ancak hattım açıldığında 4 TL'nin yeni hattımda yüklü olduğunu gördüm A***'yı aradım ancak Turkcell'le görüşmem gerektiği söylendi.


Turkcell'i aradım aradığımada pişman ettiler. Konuştuğum bayan konudan bihaberdi beni bekletti ve bilgileri sorarak yanındaki kişiden aldı ve benden iban numarası istedi. Benim herhangi bir bankada hesabım olmadığı için veremedim, tanıdığın vereyim dedim yine yanındakine sordu olmaz dedi illa isminize bağlı bir iban numarası lazım, yoksa paranızı gönderemeyiz!

Necati 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizi 03.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön