10 Mart 2015

Turkcell Hattım Yurtdışı Kullanımına Açılmıyor

Kullanmakta olduğum faturalı hattım 4 aydan yeni olduğu için (sadece 3 ay başka operatöre taşıdım sonrasında geri geçiş yaptım tüm geçmiş ödemeler gözüküyor) yurt dışı kullanımına açılmıyor. Mantığını sorduğumda hiç kimse yanıt veremiyor. Müşteri temsilcisine şikayet kaydı açın dediğimde kusura bakmayın bu konu ile ilgili şikayet kaydı açamam diyor.

Mantıksız politikalarınız yüzünüzden neden ben yurt dışına çıktığımda telefonumu kullanamıyorum?

Aziz 285 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimiz ile 12.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yurt dışında kullanıma açma/kapama süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön