11 Haziran 2015

Turkcell Hattım Yok Ama 3D Data Yükleme Parası Çekmişler!

Hiçbir Turkcell hattım olmadığı ve kredi kartı numarası vermediğim halde 16 Mayıs 2015 tarihinde 7 ve 30 TL olmak üzere iki kez Turkcell 3D data yükleme adı altında çekim yapılmış. Kime şikayetçi olmalıyım? Kart ekstremi kontrol etmemiş olsa idim ne olacaktı?

Münir 146 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 12.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen bakiye hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön