30 Ağustos 2013 #1984840

Turkcell Hattım Üzerime Kayıtlı Görünmüyor!

536340**** numaralı hattımı 2001 yılından beri kullanmaktayım. Ancak üzerime kayıtlı görünmemektedir. Turkcell şirketine düzeltilmesini istediğim de önemli değil, bir şey olmaz denmektedir.


Başkası üzerine (A. Y.) kayıtlı görünen 536340**** numaralı hattımın üzerime kaydının yapılmasını istiyorum. Acaba Turkcell şirketi telefon hatlarını birden fazla kişilere mi satıyor diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

Emin 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, geçici süreli devir ve yeni tesis hat alım kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön