10 Nisan 2015

Turkcell Hattım Üzerime Değil!

Ben geçen yaz Antalya'dan kendime bir hat aldım, Turkcell bayisinden geçenlerde numara değişikliği için müşteri temsilcisini aradım, hat benim üzerime gözükmedi. Bunu nasıl düzelteceğim, hattım kaçak ise hattımı iptal ettireceğim yeni hat alacağım ve ya düzelecekse numaramı kendi üzerime alabilir miyim? Çünkü hattım yabancı birisi üzerine çıkıyor. Yardımcı olun, numaramı seviyorum kaybetmek istemiyorum.

Çağrı 257 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön