31 Ekim 2014

Turkcell Hattım Kapandı 49 TL İstiyorlar!

Turkcell hattımı bazı sebeplerden dolayı 3-4 aydır kullanmıyordum, bu arada Turkcell hattımı kapatmış. Müşteri temsilcisiyle konuştuğumda bana 19 TL'ye açtırabileceğimi söylediler ama bayisine gittiğimde benden 49 lira istediler. O paraya açtıracağıma yeni bir A** hattı alırım daha iyi (açmazlarsa) Turkcell bana Ulaş lütfen. No 05377885*** (hat benim üzerime kayıtlı değil annemin üzerine kayıtlı).

Muhsin 165 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizi 07.11.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön