21 Ocak 2014 #2246651

Turkcell Hattım Kapandı!

Turkcell hattımın haksız olarak kapatıldı. Turkcell hattıma 14 Ocak tarihinde hattımın iptal olmaması için 1 gün içinde yükleme yapmam gerektiği bildirildi. Bir saat sonra başka bir mesajla telefonumun aramaya kapanmaması için bir gün içerisinde yükleme yapmam gerektiği bildirildi. Bu iki mesaj birbiriyle uyuşmadığından ilk gönderilen mesajı dikkate almadım. Bir gün sonra hattım iptal edildi. Bu durum karşısında mağdur oldum. Hattımın ücretsiz olarak tekrar kullanıma açılıp mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum.

Belma 256 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizi 22.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön