16 Nisan 2013 #1745810

Turkcell Hattım İptal Oldu!

Turkcell hattım bir süredir evin içinde bir yerde kayıptı. En nihayetinde buldum, yakında kızıma vereceğim bu hatta düzenli olarak TL yükleyerek aktif kalmasını sağlıyordum. Ancak malesef son sefer bu dönemi geçirmişiz. Yalnız Turkcell bu hat kapama işlemi için herhangi bir yolla (e-mail, tebligat vs) başvurmadan sanırım sadece hatta mesaj atıyor.


Çünkü hiçbir yolla iletişime geçilmeden hattım iptal oldu. Şimdi sorum şu, 2013 yılında iletişim imkanları bu kadar gelişmişken ben bir yerlere not alarak son TL yüklediğim zamanı ve iptal durumunu takip etmeye mecbur muyum? Hiç değilse bir e-mail bari atsalardı. Hattı tekrar açmak için bir yığın masraf. O kadar para verirsem hattı da taşıyacağım.

Sefa 790 Okunma

Cevaplar

  • Sefa21 Nisan 2013

    Bugün gündüz aradılar, çok iyi niyetli yumuşak konuşan biri ile görüştüm. Hattın iptal olduğunu yeni hat ücreti vererek geri aynı numarayı kullanmaya başlayabileceğimi, elinden bir şey gelmediğini söyledi. Yapacak bir şey yok deyip kapattık. Müsait bir zamanda gidip bu işlemleri yaptırdıktan sonra aynı hafta içinde hattımı farklı bir operatöre taşıyacağım. 13 yıl oldu diye hatırlıyorum Turkcell'de, demek bu kadar yetermiş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön