05 Mart 2014

Turkcell Hattım Görüşmeye Kapatıldı!

Turkcell kendi kendine abonelik tarifemi değiştirmiş itiraz ettiğimde de abonelik tarifemi değiştirmiştir. Fakat iptal ettiği abonelik ücretinin bedelini hesabımdan düşmemiştir. Firma hatalı olduğunu kabul etmekte fakat herhangi bir ödenmemiş faturam olmadığı halde yine de benden ara ödeme ile bu hatalı işlemin ücretini talep etmektedir.

Turkcell'in yapmış olduğu yanlış işlem sonucu hattım 3 gündür görüşmeye kapatılmıştır. Bu kapama işlemi sonucunda Turkcell bana abonelik tarifemi kullandırmamakta ve kullanmadığım tarife ücretini fatura kesiminde benden talep edecektir. Bu haksızlığa dayanamayıp hattımı taşıma talebinde bulundum. Hakkımı helal etmiyorum.

Fethi 68 Okunma

Cevaplar

  • Fethi09 Mart 2014

    firma telefonumu görüşmeye açmadı bende operatör değişikliği yaptım. şikayetimi inceleye dursun

  • Fethi05 Mart 2014

    Verdikleri tek bilgi "inceliyoruz." 15 gündür inceliyorlar. Çözüm yok. Hattım halen daha görüşmeye kapalı. Fakat ben olsam bende aynısını yapardım. Haksız ücretlendirme yap sonra ara ödeme iste, ara ödemeden aldığın parayı 1 ay işlet bir ay sonra müşteriye geri iade et. Düşünüyorum da benim gibi 1 milyon abonesine aynısını yapsalar 39.000.000 TL eder. %1 faizle işletseler 390.000 TL eder. paranın tamamını geri iade etseler dahi 390.000 TL cepte. İyi para.

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön