28 Ocak 2014 #2261010

Turkcell Hattım Görüşmelere Kapatıldı!

Bu sabah hattımın borç nedeniyle kapatıldığını gördüm. Tam bir yıl geri dönerek otomatik ödeme tablomu kontrol ettim. Ödenmemiş hiç bir faturaya rastlamadım. Eşimin telefonu ile 532'yi aradım,otomatik cevaptan başka,müşteri hizmetlerinden birine ulaşamadım.


Eşim telefonum ve nüfusumla birlikte Turkcell'e gitti. Orada ekrandan kontrol ettiklerinde yine borç çıkmıyor ama telefonumun açılması için biz buradan bir şey yapamayız tekrar 532'yi arayın diyorlar.


Eşim eve gelince arıyoruz. 532'de yine borç görünmüyor. Şikayetim kayda alınıyor. 24 saat içinde geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar. Borç için hemen hattı kapatan firma,borç yok ama hattı hemen açmıyor. Acil durumum olsa ne yapacağım soruyorum!

İlknur 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön