01 Eylül 2014
Yorum Yap
#2659156

Turkcell Hattım Bilgim Dışında Faturalı Oldu

Kullanmakta olduğum 536*** nolu telefon hattımı kendi üzerime almak maksadıyla 28.08.2014 tarihinde Kağıthane'deki TİM'e başvurdum. Gerekli bilgileri ve ücreti verdim. Daha sonra hattın üzerime onaylanmasıyla birlikte içinde 256 TL bulunun ön yüklemeli hattım 12 ay sözleşmesi Her Yöne Ben Yaptım 500 faturatarifesine geçti.


Bu işlem benim bilgim haricinde yapılmıştır. Ben hattımın faturalıya geçmesi konusunda talepte bulunmadım ve herhangi bir sözleşmeye imza atmadım. Hattımın tekrar ön yüklemeli hat olmasını ve içindeki liraların tekrar yüklenmesini talep ediyorum. Aksi halde gerekli mercilere başvuracağım.

Sadettin 235 Okunma

Cevaplar

  • Sadettin09 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Bu şikayetinizi 44488269 numaralı form ile incelemeye devam ediyoruz. İnceleme sonuçlandığında tarafınıza bilgi verileceğini belirtiriz. Saygılarımızla 1,5 ay geçmesine rağmen Turkcell hala sorunuma çare bulamadı. Söz konusu hat yaklaşık 12-13 yıldır Turkcell'de ve ilk defa bir işlem yaptım ve bu işlemde de şube tarafından kandırıldım. Turkcell de kesinlikle müşterisinin arkasında durmuyor 1 ayı geçik süredir beni oyalıyor. Bundan sonra ne Turkcell kullanırım ne de tanıdıklarımı kullandırırım.

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 04.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kalan bakiye iadesi ve hazırkarta geçiş süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler