05 Haziran 2013

Turkcell Hattım Başkasının Üstüne Kayıtlı Diye Garip Mesajlar Alıyorum!

04/06 günü Bostancı - İstanbul Turkcell İletişim Merkezinden yeni bir hat aldım.. (faturalı) Orada hemen paket işlemlerini yaptılar ve hat aktif haldeydi.Şuan almış olduğum sıfır hat başka bir kişi üzerine kayıtlı olduğundan, telefonuma garip mesajlar geliyor.


Örneğin, full ınternet paketi olan telefona,hattınız 15 MB(megabyte) interneti geçmiştir vb. gibi.. Bunun üzerine Turkcell i arıyorum ve doğal olarak müşteri temsilcisine bağlanamıyorum.. Sebebi ise hattın başkasına ait olması.

Deniz 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Haziran 2013

    Müşterimizi 07.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön