27 Mart 2018
#10277305

Turkcell Hattım Aramalara Ve Aranmaya Eksik Evrak Gerekçesi İle Kapatıldı

Yaklaşık 2 ay önce Marmaris'teki bir Turkcell bayisinden çocuğuma Alcatel marka bir akıllı saat ile birlikte bir telefon hattı satın aldım. Yaklaşık 1 ay sonra hattım önce aramalara bir 10 gün sonrada tamamen arama ve aranmaya kapatıldı. Aramaya kapatıldığında ilk aylık ücretini ödediğimi bildiğim hattımın neden kapatıldığını öğrenmek için Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda hattımın eksik evrak nedeni ile kapatıldığı söylendi ve bayiye başvurmam gerektiği belirtildi. Saati almış olduğum bayiye 2 kez başvurmuş ve iki kez nüfus cüzdanı fotokopisi vermiş olmama rağmen 10 güne yakın bir süre hattım açılmadığı gibi tamamen arama ve aranmaya kapatıldı... Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda bana başka bir bayiden yardım almam önerildi. Bende o esnada Aydın'da bulunduğum için Aydın Merkez'de bir Turkcell bayine tekrar başvurmama rağmen yaklaşık 20 gündür hattım kapalı!

Tayfun Tayfun 449 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2018

  Müşterimiz ile 30.03.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tayfun28 Mart 2018

  Sayın yetkili hattım tamamen kapalı ve bu hat oğlumun kolunda takılı olan sadece belirli kişilerden gelen arama ve sesli mesajları kabul eden Alkatel akıllı saate takılı... TcellHesabım girdiğimde benden telefona gelen SMS numarası istiyor dolayısı ile tcell hesabımdan canlı destek falan almam mümkün değil! Her verdiğim evrakla beraber kendi Vodafone hattımın numarasını irtibat numarası olarak verdim zaten!

 • Tayfun28 Mart 2018

  24.03.2018 tarihi ile 3.kez tarafımdan istenen belgeleri tekrar vermiş olmama rağmen 2 haftadan fazladır kapalı olan hattım 28.03.2018 tarihi itibari ile hala kapalı... . Daha ne denebilir bilmiyorum... . Bu hat 8 yaşımdaki oğlumun güvenliği için almış olduğum akıllı saate takılı... Çok rica ediyorum el insaf!

 • Tayfun28 Mart 2018

  24.03.2018 tarihi ile 3.kez tarafımdan istenen belgeleri tekrar vermiş olmama rağmen 2 haftadan fazladır kapalı olan hattım 28.03.2018 tarihi itibari ile hala kapalı... .Daha ne denebilir bilmiyorum... .Bu hat 8 yaşımdaki oğlumun güvenliği için almış olduğum akıllı saate takılı... Çok rica ediyorum el insaf!

 • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları