01 Temmuz 2014 #2536272

Turkcell Hattı Taşıdım Diye Ceza Kesti!

Hattımdan memnun kalmadığım için ( Fahiş rakamları yüzünden) başka operatöre taşıdım bu yüzden yine fahiş rakamlı ceza kesmiş zaten hak etmediğiniz rakamla hizmet aldım hizmet aldığım sürede ödemelerimi aksatmadan ödedim kesilen cezanın iptal edilmesini istiyorum hak etmiyorsunuz bu parayı iletişimi bu kadar pahalı yapan sizlersiniz.

Deniz 2.534 Okunma

Cevaplar

 • Deniz09 Ekim 2014

  Parayı ödedim fakat peşindeyim alınan parayı geri ödeyene kadar şikayetimden vazgeçmiyorum

 • Deniz08 Temmuz 2014

  İşte böyle firmalar yüzünden biz iletişimi en pahalı kullanıyoruz hem pahalı hemde zorba zorla haraç almayıda sözleşmeye bağlamışlar adıda tahahüt etmiştiniz 1 yıl kalmayı oluyor.

 • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön