15 Şubat 2013 #1634634

Turkcell Hattı Kullandırmamak İçin Elinden Geleni Yapıyor!

Turkcell'den alınan hattım evrakları iki kez teslim etmeme rağmen evrak eksikliği dolayısıyla kapatıldı. İletişim merkezinden 3. kez gönderdiğim belge bu kez de okunamıyor denilerek hattım yine aktif edilmedi.


Konuyla ilgili müşteri merkezini aradığımda bilgi göremediler, genel merkezi aradığımda konuşmanın 10. saniyesinde telefon suratıma kapatıldı. Borcum olmamasına rağmen 2 gündür Turkcell tarafından iletişim hakkım elime alınıyor. Çözüm üretmemekte ısrarlılar.

Çağdaş 73 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş16 Şubat 2013

    Yaptığınız ne hakka ne hukuka sığmamaktadır. Bu sizin personelinizin hatasıdır. Bu belgeler tarafımdan hem kayıt esnasında hem sonraki uyarılarınızda hem de hattımı kapatmanızın ardından tam 7 kez size iletildi. Sizin personelinz bir birimden diğerine belgeyi iletemiyorsa bu hatadan dolayı nasıl beni mağdur edersiniz? Böyle otomatik mesajlarla göz boyayamazsınız. Verdiğiniz numaları aradığımızda bu bilgiyi görmeye yetkili değiliz diyorlar. Bunu da mı bilmiyorsunuz?

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 0532 532 0000 'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön