24 Ağustos 2013 #1974966

Turkcell Hatlarımız Kapandı!

2 ay önce Çorlu'da bulunan Pirim A.Ş. vasıtasıyla Vodafone'dan Turkcell'e taşıdık. 3 adet şirket hattımızı. Pirim A.Ş.'nin akıllı çalışanlarından biri bizim 3 hattımızı istediğimiz tarifeye 1,5 ay sonra geçirince toplam 3 adet hat tutarı 90 TL gelmesi gerekirken 350 TL geldi ve hatları kapadılar.


Pirim A. Ş.'yi aradım 350 TL'yi yatırın hatlar açılsın diyorlar. Benim ne suçum var 90 TL ödemem gereken yerde neden 350 TL ödeyeyim? Bir de bu parayı iade etmiyorlar gelecek faturalardan düşeceklermiş.


Ben neden 5 aylık faturayı peşin ödeyeyim? Olmuyor Turkcell! Geçen ayda aynı sorundan telefonlarımız kapandı. Cepten para verdik açtırdık bu ay da aynı şekilde.

Murat 54 Okunma

Cevaplar

  • Murat27 Ağustos 2013

    Telefon hatlarımız 2 gün boyunca kapandı siz bana daha cevap vereceksiniz. Ben 2 gün boyunca sizin yüzünüzden 500 TL lik başka hatlarla görüşme yapmak zorunda kaldım bir sürü iş kaçırdım bunların cezasını kim ödeyecek Siz hala incelemeden bahsedin. Yazık !!!

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön