14 Mayıs 2016 #5506273

Turkcell Hatlar Gitti Resmen Çekmiyor

4 gündür bulunduğum konumda Turkcell adı altında olan hiçbir telefon çekmiyor. Anlaşmalı olduğu baz istasyonunun sözleşmesi bitti diye Temmuz'un 12'sine kadar telefonlar çekmeyecek ve elimizden bu tarihe kadar bir şey gelmiyor beyefendi diyor müşteri temsilcileri. Gerçekten yazıklar olsun yaa. Dünyanın her yerinde en iyi çeken Turkcell baz istasyonu olmadığı için herkesi mağdur ediyor. Ne aileme ulaşabiliyorum, Ne de yakınlarıma. Bu sözleşmenin veya anlaşmanın önceden biteceği belli değil midir acaba. Neden gerekli işlemler önceden yapılmıyor. Bizleri neden Turkcell mağdur bırakıyor ya. Gerekli işlemlerinizi bir an önce yapın yoksa en kısa zamanda Turkcell kalitesini bırakan birçok müşteriniz olacak. Biriside ben olmak üzere.

Selçuk 100 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön