01 Nisan 2013 #1718276

Turkcell Hatalı Ürün Satımı Ve Hizmet!

11 Mart 2013'te Turkcell İstinye Park bayisinden taahhütlü olarak iPhone 5 satın aldım. cihaz 13 Martta arıza vermesi sebebiyle Turkcell'e götürdüm ve güncelleme yapıldı. Telefon arızaya devam ettiği için ilerleyen günlerde tekrar Turkcell bayisine götürdüm ve son olarak arızadan dolayı 20 martta Genpaya teslim ettim.


Telefonun arızası araştırıldığı ve ertesi gün bilgi verileceği söylendi. ilk söylenen 23 Martta telefonumla ilgili sorun çözülüp teslim edileceğiydi. Fakat halen şu tarihte telefonum ile ilgili bir geri dönüş yok. ve 29 Martta Turkcell faturam telefonumu ve hattımın özelliklerini kullanmadığım halde benden ücretlerini almıştır. vermediği bir hizmetin bedeli benden alındı.

Ayçin 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 27.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize Cihaz kampanyası ve ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön