15 Nisan 2013 #1742765

Turkcell Hatalı Girilen Numara!

02/04/2013 tarihinde digi center Bodrum Cevat Şakir cad. no 18 deki Türkceel bayiinden Kredi kartımla telefon faturası yatırdım. Ancak yatırma esnasında telefon numaramız yanlış giriş yapılmıştır. Yatırılması gereken numara 533 232 **** olması gerekirken 532 232**** numaraya yatırılmıştır.


Bodrum Bosis iletişim merkezinden akış hazırlandı akis üzerinde kredi kartımın slibi ve tahsilatın yapıldığına dair satış fişini de gönderdim. Toplam 190, 20 tl olan kredi kartıma iadesini rica ederim.
kredi kartı no:51********15 TEB Bankası karya bodrum şubesi. Sorunumun ve mağduriyetimin giderilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederim.

Asil 293 Okunma

Cevaplar

  • Asil26 Temmuz 2013

    bu olay 02-04-2013 tarihinde gerçekleşti.Henüz sonuçlanmadı. iade edilecek rakam 190 tl fişleri faturaları ibra ettiğim halde aracı kurumun yatırdığım dekontlarıda gönderdim .sonuç yok. Beklemekten başka çözüm bulamıyorum .Tekrar ilgilenirseniz sevinirim.Tüm kullandığım hatlar turkcell çözümsüzlük devam ederse 190 tl den vazgeçip hatlarımızı iptali düşünüyom. ilginize teşekkür eder saygılar .

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizi 16.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön