14 Eylül 2013 #2011775

Turkcell Hatalı Faturalandırma Yapıyor!

4 aydır Turkcell mini paket kullanıyorum. Kullandığım paket bedeli aylık sabit 20 TL olmasına rağmen, fatura miktarı her ay 30 ile 100 TL arasında değişiyor. Konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradığımda farklı gerekçeler gösteriliyor. Örneğin bugün Doğu Avrupa'ya arama yaptığım bile söylendi.


Daha önceki şikayetlerimde de sms, mms ve internet kullanımı gibi gerekçeler gösterildi. Fakat bu servislerin kapatılması için zaten talimat vermiştim. Kapatıldığı söylendi ve bu servisleri hiç kullanmadım.


Bugün fazla gelen faturam için müşteri hizmetlerini aradığımda internet kullanımı olduğu da söylendi. Kullanmadığım servislerin parasını ödemek zorunda bırakılıyorum.

Özlem 69 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön