29 Ocak 2014 #2264274

Turkcell Hat Transferini Hala Tamamlayamadı!

21-01-2014 tarihinde Alanya Turkcell kurumsal firmanıza diğer operatörde olan şirket hattımızı Turkcell’e transfer etmek için işlemleri başlattık. Ancak halen net bir sonuç alamadık.Bugün yaptığımız görüşmede sim kart değişikliğinden dolayı 3 gün daha beklememiz gerektiği bilgisini aldık.Ancak ilk işlemler yapılırken tarafımıza böyle bir bilgi verilmedi.Bize verilmesi
gereken sözleşme evraklarını fotokopisini de ısrarla istememize rağmen 1 hafta sonra alabildik. Gelen yetkili personel geçtiğimiz hafta içinde bu işlemlerin biteceğini hattımızı kullanmaya başlayabileceğimizi söyledi.Geçiş ücreti olarak ilk başta 39 TL bilgisi verildi. Şimdi 46 TL ücret isteniyor.

Erdem 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön