14 Eylül 2013 #2012553

Turkcell Hat Taşımama İzin Verilmiyor!

Hattım annemin üstüneydi bu yıl ve kendi üstüme aldım hattımı Vodafone'a taşımak için. Daha sonra Vodafone beni kabul etmedi Turkcell beni yollamamış falan. Turkcell'e görüştüm ve hattımı kendi üstüme aldığım için 3 ay boyunca başka operatöre geçemeyeceğimi söyledi.


Müşteri temsilcisi ismi meçhul tabi. 14. 09. 2013 tarihinde Turkcell'i aradım yine üstünden 4 ay geçmiş sonuçta yinede sormak istedim ve müşteri temsilcisi 01. 10. 2014 tarihinde hattımı taşıyacağımı söyledi.


Böyle bir şey mümkün mü? Hem yanlış bilgilendirme hemde zorla Turkcell'e bağlıyorlar. Hiçbir şeyinden memnun değilim herşeyi bir sorun.

Ayça 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Devir işlemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön