28 Ocak 2014 #2261510

Turkcell Hat Taşımada TL İade Sorunu Yaşatıyor!

0537512**** no'lu Turkcell hattımı başka operatöre taşıdım. 28.01.2014 tarihinde içerideki 59 tl bakiyenin iadesi için turkcell.com.tr sitesine bildirimde bulunulması mesajı geldi. Ancak bir türlü iadeler menüsüne herkes gibi bende ulaşamıyorum. Bayilere soruyorum onlarda müşteri temsilcilerine ulaşmamı söylüyor. Ancak 30 dakika beklememe rağmen ulaşamıyorum. Lütfen çözünüz. Ayrıca mesajıma da cevap verilmiyor.

Ali 102 Okunma

Cevaplar

  • Ali28 Ocak 2014

    turkcell'den gelen mesaj aynen şöyle; Telsiz kullanım ücreti 2014 yıllık ücreti 16,30 TL'dir. Müşterilerimizden 1,36 TL taksitle 12 ay boyunca alınmaktadır. Aboneliğinizi iptal ettirmeniz durumunda ya da numara taşıma işlemi yaptığınızda kalan telsiz kullanım ücreti hattınızdan tahsil edilecektir. Telsiz kullanım ücretiniz düştükten sonra, hattınızda kalan TL miktarının iadesi belirteceğiniz hesaba yapılacaktır. bende cevaben ,2014 telsiz kullanım ücreti aylık olarak devletin aldığı bir ücret.sizinle ne alakası var.bu ücreti hem size hemde yeni seçtiğim operatöremi ödeyeceğim.hattımda bakiyem olmasaydı nasıl tahsil edecektiniz.üstelik başka operatörlerden de geçiş yaptım böyle bir kesinti yapılmadı.bana bu gün turkcell tarafından gönderilen mesajda 53,99 tl iade edilecektir diyor.lütfen bakiyemin tamamını ödeyin aksi halde bu gönderdiğiniz mesajı BTK 'ya bildireceğimi ve yasal yollara müracatta bulunacağımı beyan ederim.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön